כוח הדיבור חלק ב'

 

סוד "כוח הדיבור" חלק ב'

 

אחד מ זהו ...המחשבות מתחילות לרוץ...הגוף...קופא לאט לאט... הדם מפסיק לזרום לחלקי הגוף ...ואז ...אני כבר לא זוכר .כנראה שאיבדתי את ההכרה.

אני מתעורר בבית החולים . חברי יושב לצידי וצועק הוא התעורר זה נס...אני עצמי לא מרגיש את גופי .אבל כן אני ער... אני רואה רופא שמגיע ומדבר בשפה שאינה מובנת לי . הוא מחייך אליי  אני נזכר במה שעברתי,ואני מבין שקרה לי נס.. ורק מנסה להבין איך הגעתי לכאן...

אני קורא לחברי ושואל אותו ,דוד ...איך הגעתי לכאן .ואז הוא מספר לי דבר מדהים !

באתו היום כאשר סיימנו את יום העבודה ,המתנו כהרגלנו כל קבוצת המשגיחים והשוחטים היהודים לנהג המקומי שיסיענו  לאכסניה בה אנו שוהים בתקופה זו .אנחנו עולים לרכב ההסעות מתיישבים כל אחד במקום שמצא. מנסים להניח את הראש על מסעד הכיסא לנוח מעמל היום ..וממתינים לתזוזה... ואז אנחנו שומעים את הנהג המקומי  שצועק לנו באנגלית אני לא נוסע !

למה מה קרה ?? אנחנו שואלים ... חסר כאן אחד מהנוסעים הוא משיב לנו !

מי ?? איך לא שמנו לב ! ובאמת אנחנו בודקים ומבחינים שאתה היית חסר . 

מיד ירדנו כולם בחזרה למפעל והתחלנו לחפש אותך בכל פינה עד שהגענו למחסן הבשר ופתחנו את המקפיא .ושם אנחנו מבחינים בך מכוסה כבר בקרח מיד הזעקנו אמבולנס  ...והנה אתה כאן...התעוררת ב"ה אחרי מספר שעות ..נעדכן את המשפחה שלך בארץ שהכל בסדר ותשוחח איתם קצת שיהיו רגועים.אני פונה אליו ושואל אותו,דוד תאמר לי בבקשה כיצד ידע הנהג שאני חסר ?

וכאן התשובה המדהימה שבשלה נתתי את הסיפור המדהים הזה.

וכך מספר הנהג ....בכל יום כאשר אני אוסף אותכם מהאכסניה למפעל וחזרה ממנו.יש אחד שבכל פעם שהוא עולה להסעה הוא מברכני לשלום עם חיוך נסוך על פניו הוא נותן לי הרגשה טובה כל פעם מחדש ..ובאותו היום שחזרתם מהמפעל היה חסר לי את ה"שלום" של אותו בחור ולכן ידעתי שמישהו חסר ....... מדהים !!!!!

מילה טובה לשני גרמה להצלתו שלו עצמו

תודעה יהודית

0775577670